Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Babadan Oğula Mal Satışı Hakkında Bilgi Lütfen!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Babadan Oğula Mal Satışı Hakkında Bilgi Lütfen!

2005 yılında babam kendine ait olan evi tapuda satış yoluyla bana vermiştir.Biz 4 kardeşiz ve hepsininde bilgisi var bu durumdan.Ayrıca hepsinin kendisine ait evleri olduğu için babamda ikinci evini bana vermiş oldu.Bu nedenden dolayı ve satış yapmasınında her şeyin önüne geçeceğini ilerde bi sorun olmayacağını söylemişti.
    Şimdi sorum şu;bu durumda gelecekte diğer kardeşler itiraz ederlerse bi sıkıntı olurmu?
    Eğer olursa olmaması için bu gün ititbarı ile ne gibi bir yol izleyebilirim veya zaten herkes razı olduğu için ne yapabilirim?
    Şimdiden çok teşekkür ederim.

Olur.Bu nedenle kardeşlerden imzalı belge alın.Bu durumu onayladıklarına ve ilerde hiçbir şekilde bir talepte buunmayacaklarına ,karşılığını aldıklarına dair.Hatta babnızda imza atsın.

Yorum

Verdiğiniz bilgiler ve gözterdiğiniz yol için çok teşekkür ederim.En mantıklısıda bu olsa gerek zaten

Yorum

Bir sorum daha olucak; Bu belge nasıl olmalı noterdemi yapılıcak bu işlem yoksa daha farklı bi yolumu var bu konudada bana bir yok gösterebilirmisiniz??

Yorum

kesinlikle noter huzurunda yapılmamalı.kendi aranızda kağıt üzerinde yapacağınız hiç birşey geçerli değildir.ama noter kesin çözüm.ben sizin yerinizde olsaydım satış yapılmadan noterde hallederdim.ana baba kardeş mal girdimi işer değişir...

Yorum

İşleniyor...
          X