Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İhtarname çekmek!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İhtarname çekmek!!

Merhaba.!! Ben freetoplay bir oyun olan knightonline(k2 network) şirketine ihtarname çekmek istiyorum.. Karakterim illegal item satışından bloke edildi. Ama ben daha önce 10 dan fazla destek talebinde bulundum bana kalıplaşmış cevaplardan başka birşey vermediler.. Ofis adresini istedim vermediler bana somut bir kanıt sunun dedim sunamadılar. Karakterimde bahsedilen faaliyet gerçekleşmediği halde bunu gerçekleştirdiler. Ve hiç bir şekilde almak istediğim cevapları alamadım. Bir avukat ile irtibata geçtim bana ihtarname çekeriz dedi. Çözüm yolunun olabileceğini söyledi. Ama ben karşı tarafa(k2 network) güvenmiyorum ve avukat ücretide şu şartlarda az bir bedel değil. Ben kendim noter yolu ile ihtarname çekebilirmiyim çekebilirsem nasıl yazmalıyım bana yardım edebilirmisiniz ? Bana oradan elle tutulur bir yanıt gelirse avukat a baş vuracağım..

Not: Bu oyun kısacası freetoplay olarak geçsede belli bedeller ödenerek ayrıcalıklar sağlanıyor.. Ve destek verileceğine dahi bir beyanda var ama hiçbir destek sözkonusu değil.. tşk..
    Last edited by CoRaL; 3 January 2011, 10:14.
İşleniyor...
X