Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İcra Takip Programı olarak neyi tavsiye edersiniz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• İcra Takip Programı olarak neyi tavsiye edersiniz?

Merhaba; Online icra takip programlarıyla ilgili bir araştırma yapıyorum. UYAP sorgu ile ilgili bir karışıklık var sitelerde. UYAP uyumlu yazan programlarda UYAP sorgu var mı? UYAP'ın sistemi değişmeden önce tüm firmalar UYAP entegrasyonu var diyordu. Şimdi sadece UYAP uyumlu yazıyor ve anladığım kadarıyla sadece UYAP'a uyumlu raporlar çıkartabiliyorlar. UYAP sorgu seçeneğini yalnızca yeni çıkmış bir icra takip programında gördüm. 6 aylık bedava kullanım hakkı veriyorlar, eski dosyaları da onlar taşıyormuş dediklerine göre...

Kullanımı kolay bir program arıyorum. Dosyaları taşıdıktan sonra başka bir programa geçiş çok meşakkatli oluyor. O yüzden bir kere taşıma yapıp hep bu programı kullanmayı planlıyorum.

Konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum.

Tavsiye

Selamlar knicker20, bahsettiğiniz icra takip programı bu sanırım. Hacettepe Teknokent'te yapılmış çok kapsamlı bir program. Demo versiyonunu kullandım ben de. Masaüstü bir yazılım kullanıyordum daha önce. Adli tatilde geçiş yapmayı planlıyorum. Özellikleri oldukça tatmin etti beni. Telefonla görüştüm; çalışanları da çok bilgili ve konuya hakim. Her soruma yanıt verdiler ve programın kullanımı için detaylı eğitim veriyorlar. Hem 6 ay ücretsiz hem de eski dosyaları sisteme adapte edip aktarıyorlar. UYAP sorgu kısmını bilmiyorum, demo olduğu için bağlanmadım ama yazdığına göre UYAP sorgu kontörü diye bir şey sunuyorlar kullanıcıya. Ücretsiz sürede sınırsız kontör de veriyorlarmış. Faiz hesaplamayı kendisi yapıyor. Raporlaması çok detaylı. Youtube'ta eğitim videoları da var.

Orjinal yazı sahibi: knicker20 View Post
    Merhaba; Online icra takip programlarıyla ilgili bir araştırma yapıyorum. UYAP sorgu ile ilgili bir karışıklık var sitelerde. UYAP uyumlu yazan programlarda UYAP sorgu var mı? UYAP'ın sistemi değişmeden önce tüm firmalar UYAP entegrasyonu var diyordu. Şimdi sadece UYAP uyumlu yazıyor ve anladığım kadarıyla sadece UYAP'a uyumlu raporlar çıkartabiliyorlar. UYAP sorgu seçeneğini yalnızca yeni çıkmış bir icra takip programında gördüm. 6 aylık bedava kullanım hakkı veriyorlar, eski dosyaları da onlar taşıyormuş dediklerine göre...

Kullanımı kolay bir program arıyorum. Dosyaları taşıdıktan sonra başka bir programa geçiş çok meşakkatli oluyor. O yüzden bir kere taşıma yapıp hep bu programı kullanmayı planlıyorum.

Konuyla ilgili tecrübesi olan arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum.
    Last edited by notorious; 29 April 2016, 16:52.

Yorum

İşleniyor...
    X