Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Taahhütname hakkında

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Taahhütname hakkında

  Öncelikler merhaba,

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine AnadoluFarm adlı web tabanlı bir yatırım aracına(yada benim öyle sandığım) belli bir miktarda yatırım yaptım. Bu web tabanlı oyun Ekolium A.Ş. 'ye ait. Yatırım tarihim 02.01.2018 ve ekte gördüğünüz üzere bu yatırımım üzerine bana ıslak imzalı bir taahhütname gönderdiler. Fakat şuan AnadoluFarm kısmen faaliyetini durdurdu, banka hesaplarının vergi dairesi ile alakalı bir durumdan dolayı bloke olduğunu söylüyorlar ve üyelik sözleşmesin de belirtildiği gibi ödemeyi bana yapmıyorlar. Benim gibi binlerce insan şirketin tekrar oyunu faal hale getirip ödeme yapmasını bekliyor. Ben yatırımımın bir kısmını aldım fakat yarısından fazlası sitemde duruyor. Ve biz üyeler koyun gibi onların ağzına bakıyoruz hiç bir şey yapamadan. Benim şimdiden sonra izlemem gereken adımlar konusunda bana yardımcı olmanızı arz ederim.

  ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler HukukForum.Com ailesi.

  ilgili taahhütname aşağıdadır.  Ayrıca durumla ilgili şöyle iki evrakta paylaştılar.
 • #2
  Konu hala güncel cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler.

  Yorum


  • #3
   İyi Günler Zagartin

   Sorunuza en kapsamlı cevabı alabilmek için aşagıda verilen linke tıklayıp iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

   İyi Çalışmalar Dileriz.
   Olgun Hukuk Bürosu, 10 tecrübeli avukat, yeterli idari personel olmak üzere güçlü kadrosuyla 25 yıldır hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Ayrıca büromuz ortaklarının kurmuş olduğu ''OLGUN PATENT'' firmamız ile firmalarınıza ait marka,patent,faydalı model ve tasarımlarınız hukuk birimimiz ile birlikte etkin olarak korunmaktadır.

   Yorum

   İşleniyor...
   X