Duyuru

Collapse
No announcement yet.

çalıntı kredi kartı ile telefon faturam ödenmiş

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• çalıntı kredi kartı ile telefon faturam ödenmiş

merhabalar

önce karakola çağrıldım ve çalıntı kredi kartı ile telefon faturamın ödendiği söylendi

bilgim olmadığını belirten ifademi verdim

bir şey olmaz derken

mahkemeye çağırıldım ve sözkonusu kart ile 2 kişi adına daha yüklü miktarda harcama yapılmış

benimle ilgil ikısım 38 küsür tl lik telefon faturamın sesli yanıt sistemi üzerinden tespit edilemeyen bir numara aracılıgı ile bu kart bilgileri ile ödenmesi

yani hem numarayı gizliyor ve tespit edilemiyor ama açık açık bir telefonun numarasını vererek faturasını ödeyebiliyor muhtemelen hedef saptırıyor

sonuc itibari ile herkes istedigi telefonun faturasını ödeyebiliyor herhangibir güvenlik adımı yok sadece numara girilmesi yaterli

hal boyle iken, testpit edilemeyen bir numara aracılıgı ile benim faturamın ödenmiş olması savcının benim yargılanmamı ve ceza almamı istemesi için yeterli bir gerekçe nasıl olur?

insanların lekelenmesi bu kadar kolay mı?

mahkeme adanada ben istanbulda başka bir hakime gidip savunmamı yaptım

ben savcının bu istemini haksız suçlama olarak görüyorum

savcıyı şikayet etme hakkım var mı? yolu nedir?

şimdiden teşekkürler

If you enjoy the convenience of paying for your ordinary buys with plastic, consider opening a no yearly charge credit cards account with a little credit extension for those buys. Make sure to expeditiously pony up all required funds every month to keep away from any expenses and back charges. We suggest that you don't utilize any credit cards on which you convey an adjust for this reason, dissertation assistance as that would increase your finance charges.
    Last edited by DavidMartin; 10 March 2017, 08:26.

Yorum

Well i know you're gonna find this hard to believe, but this year i done went and done what few hunters before me have EVER done.......but before i tell you what i done went and done, let me explain a few things about my huntin' ethics, foresight and my uncanny "6th Sense", something I like to call "Instinct" Essay writing service in UK

Yorum

Some 25,292 foreign tourists visited historical sites in Kashan since mid-March 2016, according to an official at Kashan Tourism Department.

Alireza Abdollahzadeh said that visitors came from European and Asian countries such as France, Belgium, Germany, Italy, Spain, Albania, Slovakia, Japan and China, IRNA reported. Dissertation Writing Services

Yorum

İşleniyor...
        X