Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Dava sonucunu nasıl öğrenebilirim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Dava sonucunu nasıl öğrenebilirim

Merhaba arkadaşlar.Öncelikle sorunumun çözülmesine yardımcı olacak olan avukat arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Soruna gelince :Bundan iki yıl öncesinde üstümde eski para, sikke gibi tarihi eser niteliği taşıyan paralar bulundu.yargılanmam tutuklu olarak devam etti mahkemede paraların incelenmesi hakkında karar verdi ve tutuklu olarak yargılanma devam etti 3 ay tutuklu bulunduktan sonra serbest bırakıldım fakat sonrasında mahkemeden ne bir cagrı nede baska birşey aldım.
    Dava sonucunu ,paraların incelenmesinden cıkan sonucu, paraların akıbetinin ne olduğu hakkında hiçbir fikrim yok.Bununla ilgili yapabileceklerim hakkında verebileceğiniz tüm yardımlara acığım.

Merhaba. Dosya numaranız ile mahkeme kaleminden davanın akibeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Dosya numaranızı bilmiyor iseniz savcılık dosya sorgulamadan veya internet uyap bilgi sisteminden T.C Kimlik numaranız ile adınıza açılmış herhangi bir dava olup olmadığını varsa dosya numaranızı öğrenebilirsiniz.
    Hiç kimse onu bulandırmadığı ve ihlal etmediği sürece hukuk, teneffüs ettiğimiz hava gibi görünmez ve tutulmaz bir şekilde etrafımızı kaplar. Hukuk ancak kaybettiğimizi anladığımız zaman değerinin farkına vardığımız sağlık gibi sezilmez bir şeydir.

Pierre Calamanderi

Yorum

İlgini< için teşekkür ederim fakat bir soeum daha olacak e-devlet sisteminden dosyayı buldum ve baktım dosya durumu yazan yerde Gerekçeli Karar Yazıldı diyor bunun anlamı nederi ?Yardımlarınızı bekliyorum.

Yorum

İşleniyor...
      X