Duyuru

Collapse
No announcement yet.

179/3 cezası trafik kazası sonucu ne olur

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• 179/3 cezası trafik kazası sonucu ne olur

kendi aracımla yol kıyısındaki bir elektrik direğine çarptım ve hastaneye kaldırıldım kan testi sonucu 350 promil alkollü çıktım tek taraflı maddi hasarlı yaralamalı trafik kazası bana tebligat geldi ve TCK 179/3, 53/1 ve 58 inci maddelerden cezalandırılmam istenmiş bu ilk suçum daha önce ceza almadım ayrıca kamu çalışanıyım sonucu hakkında bir bilgi veren olursa çok sevinirim saygılarımla.

48/5-3 ten sabıkalı biri olarak sana şunu söyleyeyim.İyiki direğe çarpmışsın.ne para istiyorlarsa ver ve birdaha alkollü araç kullanma.ayrıca 350 promil alkollü olup direksiyona geçip direğe vurduğuna şükret...

Yorum

ben de 2011 eylül ayında kıbrısta 103 promil alkolle kaza yaptım. tarlaya uçtum. tek taraflı kaza idi ve kamu zararı da yok. şimdi türkiyedeyim. 179-3 delaletiyle 179-2 den dava açıldı. ne olacak çok merak ediyorum. bundan alacağım cezanın niceliği ve niteliği ne olur. 20000 tl lik araba pert oldu. ben kırıklar, iç organ yaralanması, daha önümde ameliyatlar var. maddi manevi harap oldum. bakalım hukuk ne ceza verecek. birde kaza kıbrısta oldu. orda görev yaparken. şimdi buraya atandım. burada yargılanmam uygun mu aceba

Yorum

İşleniyor...
      X