Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kesinlesmis hapis cezası paraya çevrilirmi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kesinlesmis hapis cezası paraya çevrilirmi

2006 da kardeşim polis memuru ile tartışmış ve polis arkadaş dava açmıştır annem i babamı kayıp ettik ve bir çok sorundan dolayı dava ile ilgilenilemedi 15 gün önce eve polis gelip tutukladı suçu memura görevini yapmaya engel olmak ve hakaretten kamu davası açılmış indirimler düşünce 31 ay kesinlesmis hapis cezası varmış hiç mahkeme ye çıkılmadi haberimiz yoktu alıp götürdüler neden bize sormadılar para cezası na çevirmek istiyorsunuz gibi. peki kesinlesmis hapis cezasını para cezasına çevirme şansımız varmı. ve çorum mahkemesi yargıtay a temiz çekmiş bundan da haberimiz yok nasıl bir yasa anlamadim. daha önceden hiçbir suçu yok. elimize geçen mahkeme evraki yok yargisiz infaz olmuyormu bu ne yapmalıyım bilmiyorum başınız da büyüğümüz yok maddi durum hiç yok ağlayarak dua ediyorum şimdilik elimden gelen bu bana yardımcı olursanız sizde dua ederim elindem gelen gücüm bu allah darda olan herkese yardım etsin. son sormak istediğim yeni çıkacak olan af tan yararlana biliyormu. herhangi bir şekilde serbest kalırmi

paraya çevrilmez yasa lehe değişmedikçe
    ama suçu ve dosyayı ögrenebilirsiniz
    söylediklerinize ancak bu cevplar verilebilir
    ayrıntı bilinmeden birlşey söylenemez

Yorum

İşleniyor...
    X