Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hukuk Başlangıcı Ders Notu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Hukuk Başlangıcı Ders Notu

Hukuk Başlangıcı Ders Notu
    Ekli Dosyalar
    Cupidae legum iuventuti salutem!

Teşekkürler.

Yorum

Yardımcı olabilmişimdir umarım...
      Cupidae legum iuventuti salutem!

Yorum

faydalı olduğu kesin.
        teşekkürler.
        ADALET YOKSA BENDE YOKUM.

Yorum

Lutfen Oguz Bey bir bakarsaniz cok minnetar kalirim

Merhabalar Oguz Bey,Romania dan yaziorum sizlere.Augustos aynda sinavim var Romence-Turkce tercumanlar icin,sinav hukuk uzerinde agirlikli.Ben normal Turkce y anlarim,fakat hukukta kulanilan ifadeler tamamen yabanci gelyor.Ornek:T. C. Hudutları dahilinde vaki ve kain olup bilumum murislerimden irsen ve teselsülen diğer vereseler meyanında bana da intikali lazım gelen -lutfen bu terimeler normal bir sekilde anlatyorsaniz cok sevinirim.Internette her ne kadar aradiysam bulamadim.Yardimci olursaniz cok tesekkur ederim.Yazi dan dolayi hatam olduysa lutfen bagislayn.

Yorum

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde olan ve yeralan bütün miras bırakanların (Murisler : Miras bırakan kişiler) Miras olarak bırakılan (irsen) teselsülen (bağlantılı olarak veya zincirleme olarak) mirasların bana verilmesi gereken...

Osmanlıca kullanılır genellikle, kelime kelime bakarsanız karşılıklarını bulursunuz. Gerçi sınavınız vs. olmuş bitmiştir...Yinede belki sizin gibi durumda olanlar olur diye cevap vermeye çalıştım.

Yorum

teşekkürler

Yorum

İndirdim bakacağım en kısa zamanda. Teşekkürler.

Yorum

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde olan ve yeralan bütün miras bırakanların (Murisler : Miras bırakan kişiler) Miras olarak bırakılan (irsen) teselsülen (bağlantılı olarak veya zincirleme olarak) mirasların bana verilmesi gereken...??
                  Our fantastic offers for free 642-747 exam dumps and sas certification study Test king prepare you well for the final bostonconservatory exam and www.kumc.edu

Yorum

İşleniyor...
                  X