Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Çalışma Bakanlığı'na Şikayet

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Çalışma Bakanlığı'na Şikayet

Merhabalar ben yaklasık 2 yıl calıstıgım bı ısyerınden sırketın devretmesı sonucu ısten cıkarıldım ve hıcbır hakkımı alamadım...Calısma bakanlıgına sıkayette bulundum fakat yaklasık 6 aydır hıc ses cıkmadı..Calısma bakanlıgından kesın sonuc cıkar mı..yada baska neler yapmam gerekırr.cok tesekkur ederım

İş mahkemesinde dava açmanız gerekmektedir. Avukatınızla görüşünüz.
    Av. Emre Heper
    http://www.emreheper.av.tr

Yorum

merabalar ben bi su bayiliğinde 9 aydır çalışıyorum sigortamı yapmıyor bende issizlik yüzünden mecburen çalışıyorum eşim dokuz aylık hamile doğum için bin tl borç cıktı ne yapmam gerekiyor bana ne yapmam hakkında bilgi verin

Yorum

slm bende bı iş yerinde 11 ay calıstım son 6 ay maas ımı alamadım sabah 8 aksam 8 cumarteside dahil çalıştım sigorta var dedı hıc bısey yok yapmamıs ben soruncada işten cıkarıldım sosyal sigorta müdürlüğüne artı olarak haklarım için çalışma bakanlığına şikayetde bulundum sigorta müdürlüğünden bana gelen bildiride hakkınızı iş mahkemesine başvurarak arayınız dendi çalışma bakanlığından bişey öğrenemedim ama işveren beni arayıp dilekceni geri al diye tehdit ediyor suan ne yapacagımı şaşırdım ben hakkımı istiyorum ne yapabilirim bi yol gösterirseniz sevinirim yada bundan sonra neler olabilir ?

Yorum

Sorularınızı bağımsız olarak sorarsanız cevap alırsınız ve soru kirliliği de yapmazsınız.İş hukuku kısmına yeniden yazın.Bağımsız olarak.

Yorum

İşleniyor...
          X