Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi

Herkese merhaba

Ben Doğu Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. Dediğim gibi son senem olmasına rağmen fakülte hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Benim gibi Kıbrıstan mezun olan arkadaşlarımla beraber büro açmak istiyoruz. Bu durumda olan arkadaşlarımla tanışmak isterim. Bizi ne gibi zorluklar bekliyor öğrenmek istiyorum. Malum bizim durumumuz hassas bir konu ve birçok spekülasyonlar yapılıyor. Denklikle ve vakıf üniversitelerinden mezun olan öğrencilerin hukuk bilgisi ile alakalı çeşitli duyumlar alıyoruz. Bu konu hakkında gerçekten bilgi sahibi olanlar varsa bilgilerini rica ediyorum.

Saygılarımla...
    Hiç kimse onu bulandırmadığı ve ihlal etmediği sürece hukuk, teneffüs ettiğimiz hava gibi görünmez ve tutulmaz bir şekilde etrafımızı kaplar. Hukuk ancak kaybettiğimizi anladığımız zaman değerinin farkına vardığımız sağlık gibi sezilmez bir şeydir.

Pierre Calamanderi

Merhaba,
    Ben de Yakın Doğu Üniversitesi son sınıfını geride bıraktım...Denklik konusunda benden önceki örneklerin yaşadığı bir sorun duymadım,YÖK tarafından verilen izinlerle kurulan vakıf üniversiteleri neticede eğitim gördüğümüz üniversiteler.Bilgi konusunda elbette benim bir yorum yapmam ne derece yeterli olur bilemiyorum,konunun içinde olan biri olarak.
    Bu konu daha çok kişisel olabilir.

Yorum

meraba ben dogu akdeniz universitesi hukuk bolumune gelmek istiyorum ve ailemin aylik geliri 1000 tl .ben tamburslu olarak gelecegim ve tek korkum hukuk okumak cok zor mu cunku okulu uzatirsam 15000 e yakin ucret alacaklar benden ki ben onu odeyemem.duzenli calisacagimdan suphe yok ama korkuyorum nolur yardimci olun abiler ablalar.orda okuyan kardesler.yurt konusunu hallederim sorun yok 4000 tl ye yakin bir ucret ama sinif tekrari yapmamam lasim.biraz bilgi lutfen. msn den de goruselim faceden de olur tercih suresi bitmeden cevaplarinizi bekliyorum. msn=mahmut_gnd@hotmail.com ismim =mahmut gündoğdu lutfeeeeen

Yorum

Previously entered content was automatically saved. Restore or Discard.
      Auto-Saved
      Big Grin :D Embarrassment :o Smile :) Frown :( Confused :confused: Mad :mad: Stick Out Tongue :p Wink ;) Roll Eyes (Sarcastic) :rolleyes: Cool :cool: EEK! :eek:
      x
      Insert: Thumbnail Small Medium Large Fullsize Kaldır  
      x
      x
      İşleniyor...
      X