Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Uyap Toplu İcra Dosyası Sorgulama

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Uyap Toplu İcra Dosyası Sorgulama

Uyap döküman editör ile 100 de yüz uyumlu taleplerinizi toplu olarak oluşturarak imzalayabilirsiniz.

Bilgi için:destek@trtechyazilim.com
    Konu underground1984 tarafından (https://www.hukukforum.com/member/9865-underground1984 Saat 28.05.2013, 10:59 ) değiştirilmiştir.

Bu konuda gazetede yasa dışı olduğu hakkında bir haber okumuştum. Ne denli doğrudur bilemem. Zira internetten müzik dinlemek bile artık yasal bir şey ülkemizde.

Yorum yap

Erdal Demirkıran Nickli üyeden Alıntı Mesajı göster
      Bu konuda gazetede yasa dışı olduğu hakkında bir haber okumuştum. Ne denli doğrudur bilemem. Zira internetten müzik dinlemek bile artık yasal bir şey ülkemizde.
      Arkadaşlar yazılım tamamen web tabanlı bir uygulamadır. Sizin yerinize sayfadaki linklere tıklayarak bir döngü içerisinde sorgulamasını istediğiniz kayıtları siz sorguluyormuşsunuz gibi sorgulayarak gelen sonuç ekranındaki bilgiyi kopyala yapıştır yaparmış gibi kendi tablolarına yapıştırır ve sizin rapor olarak çekmenizi sağlar bu sayede sorgulama işlemlerinizi inanılmaz derecede hızlandırır.

Yorum yap

Rica etsem özelden program ile ilgili daha açıklayıcı bilgi verirmisiniz.Zira;
        34mb lık rar dosyanızı indirip yükledim ancak kurulum esnasında güncel uyap sürümümü kaldıracağını söyleyen bir yazı çıktı karşıma ve bende sildim.
        Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

ClemenzA Nickli üyeden Alıntı Mesajı göster
          Rica etsem özelden program ile ilgili daha açıklayıcı bilgi verirmisiniz.Zira;
          34mb lık rar dosyanızı indirip yükledim ancak kurulum esnasında güncel uyap sürümümü kaldıracağını söyleyen bir yazı çıktı karşıma ve bende sildim.
          Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
          Program bilgisayarınızda kurulum yapılmadan da kullanılabilmektedir.destek@trtechyazilim.com mail adresinden demo talebinde bulunabilirseniz.yardımcı olabiliriz.İyi çalışmalar

Yorum yap

Programın Özellikleri

Dosyalarınızın
            SGK
            TRAFİK
            MERNİS

Verilerinin UYAP AVUKAT PORTAL ÜZERİNDEN online olarak Toplu sorgulanması.

Toplu talep oluşturma imzalama ve Uyap üzerinde ilgili dosyasına gönderme.

Toplu mektup basımı.

Toplu Sefahat sorgusu ile paralı dosyalarınızın takibini rahatlıkla yapabilirsiniz.Trtechyazilim web sitemiz üzerinden programın demo sürümünü indirip kurabilirsiniz.

Programımız ile 1 saat te ortalam 2000 dosyanın sorgu işlemini yaparak raporlayabilirsiniz.

Programın kurulumu UYAP a girmenize engel teşkil etmemektedir.Program ile ilgili ayrıntılı bilgiyi destek@trtechyazilim.com adresinden alabilirsiniz.

Yorum yap

YUKARI ÇIK
            Hazırlanıyor...
            X