Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Beyaz eşyanın gürültülü sesler çıkarması üzerine tüketici hakem heyeti başvurusu

Collapse
X
 
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Beyaz eşyanın gürültülü sesler çıkarması üzerine tüketici hakem heyeti başvurusu

  merhaba arkadaşlar. buzdolabım aldığım günden beri gürültülü olarak çalışmaktadır. 2parça değişimi yapıldı ama sorun giderilemedi ve değişim vs yapmaya da yanaşmadı. oldukça ilgisiz kaldılar. en son parça siparişi verilmiştir diye mesaj attılar. 3 hafta geçip arayan soran olmayınca ben aradım. parça siparişi verilmediğini söylediler parça siparişinden falan haberlerinin olmadığını açık bekleyen işlemimin olmadığını söylediler. kayıt oluşturalım arkadaşlar yine buzdolabına bakmaya gelsin dediler. söyledikleri tarih ve saatte gelmediler. ben de bunun üzerine tüketici hakem heyetine gittim. durumu ilettim. bana gönderilen parça siparişi ile ilgili msjı da ilettim.
  tüketici hakem heyetine başvurduktan 2 3 hafta kadar sonra firma beni aradı. sanki olaydan hiç haberleri yokmuş gibi ne oldu ne bitti diye sormaya başladılar. tekrar kayıt açalım gelelim dediler. yine belirtilen tarih ve saatte gelmediler. bugün de elemanları beni arıyor açmadım. iyice oyuncağa döndü iş.
  bunun oluru nedir arkadaşlar artık olay hakem heyetinde diyerek bunlarla irtibatı kesmeli miyim, yoksa yine kayıt aç gelme muhabbetine devam mı edilecek?

  şimdiden cevaplarınız için teşekkürler
  Konu serenayturkyilmaz tarafından (https://www.hukukforum.com/member/20526-serenayturkyilmaz Saat 03.01.2019, 13:27 ) değiştirilmiştir.

 • #2
  Tüketici hakem heyetine ürünün iadesi istemiyle mi başvurmuştunuz? Eğer öyleyse tüketici hakem heyetinden lehinize karar çıkması durumunda firmadan buzdolabının iadesini talep edip paranızı alabilirsiniz. Firma, tüketici hakem heyeti kararına uyup buzdolabını iade alabileceği gibi; itiraz edip dava açma yoluna da gidebilir. Şu aşamada dilerseniz tüketici hakem heyeti kararını bekleyin; dilerseniz de firmayla sorununuzu çözmeye devam edin tercih sizin

  Yorum yap

  YUKARI ÇIK
  Hazırlanıyor...
  X