Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yoklama kaçağı para czası

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• yoklama kaçağı para czası

Mrb. askerliğimi eylül 2018 de tamamladım. haziran 2019 da mülga 1111 sayılı kanun gereğince yoklama kaçağı askerlik para cezam silinmesi gerekiyordu.Ancak edevlet vergi borçları kısmında görünür olduğu için geçen 9 ağustosta cimerden silinmesini istedim.cimer vegi dairesine yönlendirmiş onlarda bir pdf dosyasında demişki askerlik şubesi silmemizi isterse sileriz bizlik birşey değil demiş. bende bir cimer başvurusu daha yaptım askerlik şubesine yönlendirin diye ekledim ama vergi dairesinin gönderdiği pdf yide başvuruya ekleyemeyi unuttuğum için bu başvuru numarası iptal diye bir başvuru yaptıktan sonra pdf li dosya ile birlikte bir başvuru daha yaptım.Ancak ikisinede gelen cevap iptal etmek istediğiniz için iptal ettik demişler. neyse bunun üzerine son bir başvuru daha yaptım. 1 hafta sonra askerlik şubemdeki müdür aradı dedi niye gelip bizden kağıt alıp vergi dairesine götürmedinde cimere yazdın dedi.bende benimki şikayet başvurusu değil istek başvurusuydu hem vergi dairesi mersinde görünüyor.burdan oraya götüremem siz yazı gönderirmisiniz dedim tamam dedi. 18 ekimde yazı gönderdikerine dair bilgilendirme zarfı göndermişler bana. 23 ekimde bir kağıt daha gelmiş bana askerlik şübemden..son parağrafında diyorki mağduriyetinizin giderilmesi amacıyla 18 ekimdeki yazı ile ..... vergi diresine hitaben ''idare para cezası iptali'' nin iptali için gerekli yazışma yapılmış ve anılan personelede bilgilendirme yazısı gönderilmiştir diyor. ne demek bu iptalinin iptali ? edevlette vergi borcu kısmında hayla duruyor ceza 2 hafta oldu daha silinmedi
YUKARI ÇIK
Hazırlanıyor...
X