Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kredi kartım dolandırıcılıkta kullanılmış ceza aldım

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kredi kartım dolandırıcılıkta kullanılmış ceza aldım

Değerli üstadlar merhaba,

2015 yılında kredi kartım bilgim olmadan dolandırıcılıkta kullanılıyor ve kullanıma kapatıldı. kartım kapandıktan sonra şüpheli işlem dolayısıyla kapandığını öğrendim ve mevcut borcumu ödeyerek bir daha da üstüne düşmedim.geçtiğimiz yıl kamu davası açılıyor. kullanan kişiler belli isimler belli ve hiçbirisin tanımıyorum. bir menfaat elde etmiş değilim. bir defa başka şehirden tağlimatlı olarak ifadem alındı ve bir daha da ifade için çağrılmadım. ancak her mahkeme öncesi ve sonrası kalemi arayıp bilgi aldım yapmam gereken birşey olup olmadığını sordum. çünkü mahkeme bana 1000 km uzak bir şehirdeydi. neyse uzatmayayayım dün mahkemem sonuçlanmış ve bana 2 yıl hapis 20.000 tl de adli para cezası vermişler. karar henüz tebliğ edilmedi. bu saatten sonra neler yapmam lazım anlatırmısınız. temyize göndersem ne kadar beklerim ? temyiz kararı bozmazsa ne olur ? gurbette çalışan ve evine bakan bir insan olarak tıkanıp kaldım. olumlu ve olumsuz süreçleri anlatırsanız sevinirim. şimdiden teşekkürler, yardımlarınızı bekliyorum.
Hazırlanıyor...
X