Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Hukuk Mail (e-posta) Grubuna Üye Olmak İçin...

Collapse
Bu konu kilitlenmiştir.
X
Bu konu sabit bir konudur.
X
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Hukuk Mail (e-posta) Grubuna Üye Olmak İçin...

  Türkiye'de hukukçulara ait etkili bir mail zincirinin eksikliğini hepimiz hissediyorduk. Hukukçuların sesi olmak için; hukukçu ve hukuk severlerin güncel hukuk haberleri ile fikir sahibi olabileceği, görüş bildirmek istedikleri güncel ve hukuki konular hakkında paylaşım imkanı bulabileceği bir mail zinciri kurduk. Amacımız her geçen gün büyüyecek mail zincirimizin tüm Türkiyedeki hukukçulara ve hukuk severlere hitap etmesi ve böylesine saygın bir meslek grubunun sesini duyurarak layık ettiği yeri tekrar kazanmasıdır. Bu düşünceler ile mail grubumuza üyeliğinizi ve paylaşımlarınızı bekler, sizi de aramızda görmekten mutluluk duyar, saygılar sunarız.

  Hukuk Forum - Google Groups hukukforum grubu

  Mail Zincirimize Katılmak İçin:
  http://groups.google.com/group/hukukforum
  adresine giderek sağ taraftan bu gruba katıl kısmına tıklayınız. Eğer Google üyeliğiniz yoksa birkaç dakikanızı ayırarak bir üyelik açınız daha sonra bu linkten üyelik girişi yaparak mail zincirimize katılabilirsiniz. İlginize teşekkür ederiz.


  http://groups.google.com/group/hukukforum
  Hiç kimse onu bulandırmadığı ve ihlal etmediği sürece hukuk, teneffüs ettiğimiz hava gibi görünmez ve tutulmaz bir şekilde etrafımızı kaplar. Hukuk ancak kaybettiğimizi anladığımız zaman değerinin farkına vardığımız sağlık gibi sezilmez bir şeydir.

  Pierre Calamanderi
Hazırlanıyor...
X