Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sokaktaki hiç bitmeyen çocuk gürültüsü !!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sokaktaki hiç bitmeyen çocuk gürültüsü !!!

Arkadaşlar benim artık sabrım kalmadı.Öyle bir mahallede oturuyorum ki insanlara saygı sıfır.Alt mahalleden üst mahalleden yandan her taraftan bütün çocuklar bizim mahallemizde toplanıyor.Yüksek sesle şarkı açıp söylüyorlar.top oynuyorlar.çığlık atıyorlar vs.Annesi babası çocuğu sabahın erken saatlerinde başından atıyor kendi evinde kafasını dinliyor ben akşama kadar çocuğunun sesini dinliyorum evimde.Yani bu öyle yaygınlaşan bir kanı ki gerçekten çok korkunç derecede.Yok neymiş efendim çocukmuş ,bunlar başka nerede oynayacaklarmış.Ya böyle bir zihniyet nasıl olabilir ? Parklar var kardeşim,top sahaları var vs.Sabahtan akşama kadar 10-15 tane çocuğun çıkardığı sesi tahmin edemezsiniz arkadaşlar.Yani ben bir sene sonra hayatımı belirleyecek bir sınava gireceğim ama bu çocuklar yüzünden ders çalışamıyorum,kitap okuyamıyorum,çok afedersiniz tuvalette bile çocuk sesleri geliyor.Yani gerçekten çok sinir bozucu.Artık ok yaydan çıktı.İnceldiği yerden kopsun.Polisse polis ,zabıtaysa zabıta,gerekirse mahkemeye kadar gideceğim.Fakat şu durumda ne yapacağımı bilmiyorum yani polise mi çağırsam zabıta mı çağırsam veya başka nasıl bir yaptırım uygulanabilir hiç bir fikrim yok.Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkürler şimdiden.
Hazırlanıyor...
X