Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kavga ve Sonuçları

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Kavga ve Sonuçları

Herkese merhabalar konuyu yanlış yere açtıysam afedersiniz öncelikle, ben üniversite 2. sınıf öğrenciyim oluşan bir durumdan dolayı kavga etmemek için kendimi zor tutuyorum. Şayet bir kişinin beyzbol sopasıyla bazı kemiklerini kırarsam sopam silah sayılır mı ? ve anladığım kadarıyla sabıka kaydı olmayanlara denetimli serbestlikle beraber para cezası verilmekte vücutta en az 2-3 kırık olursa adli para cezası ne kadar tutabilir veya eğer yanılıyorsam başka ne gibi sonuçlar doğabilir ? Denetimli serbestlik almak memur olmama, banka müfettiş yardımcısı veya akademisyen olmama engel midir ?

Şahsınıza edilen küfürler ile ilgili olarak savcılığa suç duyurusunda bulunma hakkınız bulunmaktadır. Eğer ki ilgili şahsın size küfür yada hakaret ettiğini kanıtlayabilirseniz ilgili şahıs ceza alacaktır. Bunun dışında dilerseniz manevi tazminat davası da açabilirsiniz. Ancak beni tavsiyem tazminat davasını yapacağınız şikayetin sonucunda şahıs ceza aldıktan sonra açmanız olacaktır.

Konu saara tarafından (https://www.hukukforum.com/member/19611-saara Saat 06.11.2017, 18:38 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

The item itself is beautiful. It's a great small grill which could be used on a table top or using the right Weber stand. This is a single burner grill. The burner is a large rectangular shape which gives adequate coverage. The grill heats up fast. I prefer a metal grate, but this cast iron is good. I have not had any trouble yet with any chipping/peeling off everything coating is on it. I expect that remains true for a very long time. So far, I have been using it with just the small, disposable tanks. I'll get up into the large tub.BestGrillReviews

Yorum yap

Kınama konusunda açık soruşturma bürosuyla suç duyurusunda bulunma imtiyazı saklıdır. İlgili kişinin size küfür ettiğini veya küfür ettiğini göstermeniz durumunda, ilgili kişi para cezasına çarptırılır. Aynı şekilde parasal olmayan zararlar için de bir dava kaydedebilirsiniz.Cooking Games Her durumda, bana tavsiyem, bir ceza aldıktan sonra zararlar için bir dava kaydetmenizdir.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X