Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Bursa - mağdurluğumuz hakkında lütfen yardım

Collapse
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bursa - mağdurluğumuz hakkında lütfen yardım

BURSADAN ACİL AVUKAT ARAMAKTAYIZ...

DAVALAR ve ALACAKLARIMIZA AİT BİLGİLER

1- Özürlü Akli dengesi yerinde Olmayan Kısıtlı ve fiilen ehliyeti Olmayan Eşimin Adına Bankadan Kredi çekilmiş, Çekilen Bu kredi İçin Bankaya Bizzat gittim ve eşimin adına bu kredinin Kim tarafından çekildiğini eşime kim tarafından imza attırıldığını ve bu işlemleri yapan banka personelinin Kim olduğunu öğrenmeye gittim ancak bu bilgileri bize vermediler. Savcılığa Şikayet ettim. sonrasında ise bu kredi Borcunu ödemediğimiz İçin, Kısıtlı ve Özürlü eşim adına icra Takibi Başlatıldı, İcra Takibine ise Kısıtlı ve Özürlü eşimin Vasisi Olarak itiraz ettim ve İcra Takibi durduruldu. Banka Avukatı Bu sefer benim peşime Yasal işlemler başlatarak, Hakkımda Güya Eşimi Bankaya ben götürmüşümde kredi çektirmişim iddiaları ile savcılığa suç duyurunda Bulundu, savcılık iddianamesi ile, Hakkımda dolandırıcılıktan Bursa 6 Ağır ceza Mahkemesinde Dava açıldı, ve bu ağır ceza mahkemesinde Bankanın video Kayıtlarını Talep ettim, suçlamayı Kabul etmedim, delillerini sunsunlar Bankanın video Kayıtlarını saklayarak sunmuyorlar dedim. ve Bu Ağır ceza Mahkemesinden delil yetersizliği ile, direkmen LEHİME BERAAT KARARI verildi.
    Şimdi ise bu beraat Kararı ile Haksız yere suçlandığım Kişilik Haklarıma saldırı ve iftira atılmaktan dolayı banka adına ilgililer hakkında Tazminat Davası Açmak istiyorum. ve MENFİ TESPİT DAVASI açarak borçsuzluğumuza Karar verilmesi Talebi ile Dava açmak istemekteyim.

2- Kirada Oturduğumuzda ev sahibine 3.500.TL Depozit ücreti verdik kira Kontratı içeriğinde de aldığına dair imzası ve tüm yazıları var. depozito ücretimizi almamız için dava veya icra Takibi açılması için,

3- evrak beyanname ve Taahhütname üzerinden yazılı olarak 10.500.TL Ücret borç vermiştik. Şimdi ise ilgili Borçlu Kişi borcunu vermiyor.
    Bu Hususlarca Alacak davası açmak istiyorum.

4- PTT Kargomuzu kayıp etti, Kargomuz akibeti Hakkında bilgi istediğimizde ise, ULAŞTIRMA BAKANLIĞINDAN gelen cevap evrakı içeriğinde '' Kargonuzu Kayıp ettik, Mağdur ettiğimiz İçin özür dileriz, Tarafınıza Mağdurluğunuz Hususunda Tazminat ödemeyi Kabul ediyoruz. '' Şeklinde PTT GENEL MÜDÜRLÜĞÜNDEN, ULAŞTIRMA LOJİSTİK BAKANLIĞINDAN yazı evrakları vardır. HAKİME GÖSTERDİĞİMDE ZATEN KABUL ETMİŞLER NE DURUYORSUN HEMEN DAVAYI BAŞLAT VE AÇ DEDİ. Tazminat davası açmak istiyorum.

SONUÇ ve istem YARDIM : Yukarıdaki belirtmiş Olduğum davalarımı açabilmem için bana bir avukatın yardımcı olmasını saygıyla rica ediyorum. Durumumuz ise pek elverişli değil, Özürlü eşim ise ölen Babasından yetim aylığı aldığı içinde Baro gelir varmış diye adli yardımdan avukat vermedi.
    Allah rızası için Davalarımızı Takip etmek ve davalarımızı açabilmemiz için bizlere Yardımcı Olun, Ücret Konusunda ise eşimin ölen babasından Kalan Mirasları var Mart veya Nisan ayında satılacak her yer satıldığında her türlü ücretini öderiz. sorun yok. Lütfen Saygılarımla Mutlu bir Haber beklemekteyim.

Çaresiz Mağdur.
YUKARI ÇIK
Hazırlanıyor...
X