Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Haksız Tutuklama Kararı _ (Ceza Mahkemesi)

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Haksız Tutuklama Kararı _ (Ceza Mahkemesi)

Arkadaşlar Merhaba , Öncelikle yanlış başlık altında yazıyor olabilirim ama acil yardıma ihtiyacım var.

Ne yazık ki başımıza üzücü bir olay geldi ve avukat arkadaş ilgileniyor ama aklıma takılan bir şeyler var kısaca anlatayım yardımcı olmanız için rica ediyorum.
    İş yerinden çok sevdiğim bir arkadaşım (orhan/inşaat mühendisi)
    Swarmdan bir kıza arkadaşlık isteği gonderiyor ve kız kabul ediyor. Mesajlaşmaya başlıyorlar. Aradan 3 gün geçiyor 3.gün kız çok kötü durumda olduğunu ve arkadaşımın onu almasını istiyor maltepede kaldığı bir pansiyondan. (Tabi bu arada numarasını vermiş kız whatsappdan konuşmaya başlıyorlar) attığı konuma gidiyor orhan ve kızı eşyalarıyla beraber alıyor . Kuaföre gitmek istiyor kız kuaföre götürüyor sonra eve gidiyorlar . Kızin derdi işi yok parası yok kendini satıp para kazanacağını söylüyor orhana. Orhan da buna musade edecek bir insan değil, benimle kal sana iş de ev de buluruz zamanla diyor. Neyse böyle sohbet ederken (yalnız alkol de alıyorlar) kızın kolunda kesik görüyor orhan bu ne diye soruyor. Kız başlıyor ajitasyona ben yetimhanede büyüdüm benim kolumu kestiler söyle yaptılar böyle yaptılar orhan da alkol kafasıyla etkileniyor ve meyve bıçağıyla kendi konuna kesik atıyor.orhan zeki çocuktur ama bu konularda çok saf .kendinden başkasına zararı olacak insan değil özünde. Neyse Kız sabah 3 -5 arası gitmek istiyor evden orhan musade etmiyor bu 2 saat boyunca, şimdi gidemezsin sabah seni ben bırakırım diyor . 5 gibi orhan yatmaya gittiğinde kız eşyalarını alıp evden çıkıyor orhani telefondan engelliyor. Orhan sabah bize haber verdi durumu anlattı , kolum çok kötü dedi ben de doktora götürmek için gittiğimde yanına, polisler evi basmıştı . Kız polise gidip beni kaçırdı diye ifade vermiş , kısacası tutuklu şu anda. Bu olay cuma günü oldu . Avukatın yanında içeri aldılar çocuğu . Benim de biraz güvenim sarsıldı avukata . Şimdi bu adam haksız yerde içerde değil mi ? Bir an önce çıkması için ne yapabilirim. Gece gündüz elimden ne gelir diye düşünüp kendimi yiyorum . Kız yalan ifade vermiş 3 kişi silah yoluyla kaçırdılar falan yazıyor ifadede. böyle bir şey yok . Kamera kayıtları var kuaförde de aldığı pansiyonda da . Dışarı çıkmak isteyince orhan biraz itelemiş haliyle hafif kolu kizarmis morarmis olabilir bilmiyorum ama darp raporu aldı kız sonuçta. Orhanin kolunu kesmiş olması da cabası ,alehine oldu hakim huylanmış kolunu kermesinden ,neden kestin dediğinde cevap verememiş bizimki. Şuan kızı alıkoymaktan tutuklu ve kız elini kolunu salaya sallaya orhan evdeyken çıkıp gidebildiği halde ... Arkadaşlar ne yapmalaıyım
Hazırlanıyor...
X